Teenused

Teenused

KOOLITUSED

Viin läbi erinevaid nii avalikke kui tellimuskoolitusi. Samuti võib mind kutsuda esinema konverentsidele ja seminaridele, mille fookuses teenuste ja protsesside juhtimine ning väärtusloome. 

Olen koolitanud mitmeid pankasid, suuri IT majasid, tarkvaraarenduse ettevõtteid, haridus- ja meditsiiniasutusi ning esinenud Äripäeva konverentsidel. 

Sinu vajadustest lähtuvalt teen (kuni 1,5h) lühiettekandeid, viin meeskonnaüritusel läbi mõne tunniseid (kuni 4 h) töötubasid kui ka täispikki koolituspäevi. Koolitan eesti ja  inglise keeles, nii veebis kui ka tellija asukohas. Ideaalne grupp on 10 kuni 12 inimest, aga võib ka vähem või rohkem. 

MENTORLUS

Mentorlus on koostöösuhe, mis aitab avada Sinu (üksuse, vastutusvaldkonna, organisatsiooni) potentsiaali ja toetab tööalaste eesmärkide saavutamist.

Omades 15+ aastast teenuste juhtimise kogemust, mis sisaldab nii õnnestumisi kui õpikogemusi, aitan Sul tegeleda probleemküsimuste (lahti) arutamise ja aktuaalsete teenuste juhtimise väljakutsete lahendamisega.

Tutvu lähemalt

ÄRIPROTSESSIDE PARENDAMINE

Protsessijuhtimise eesmärk on nii äritegevuse/organisatsiooni tulemuste kui ka protsesside toimivuse parendamine. See toimub läbi protsesside kaardistamise, kirjeldamise, analüüsimise, optimeerimise (ümber kavandamise), juurutamise, mõõtmise ja automatiseerimise.

Tutvu lähemalt